Sayaç

Kiraz Mevsimi Dizisi Tanıtım Fragmanı İzleFox Tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan gençlik dizisi Kiraz Mevsimi Fragman yayınlandı. Dizinin yayınlanan ilk fragmanında çok güzel bir şarkı ile giriş yaptı ve bu şarkı dillere dolanacak gibi görünüyor. Kiraz Mevsimi 1.Bölüm Fragmanı henüz dizi hakkında geniş bir fikir edinmemizi sağlamasada çok yakında yeni fragmanlar yayınlanacaktır. Bir birinden yetenekli genç oyuncu ile Kiraz Mevsimi bu yaza damgasını vuracak bir dizi olacaktır.

Kiraz Mevsimi Dizisi

kiraz mevsimi dizisi
Yeni bir gençlik dizisi daha başlıyor. Süreç film tarafından yapımcılığı üstlenilen Fox Tv yeni dizisinin, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın, senaristliğini Aslı Zengin’in üstlendiği; başrollerini Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Fatma Toptas, Serkan Çayoğlu, Aras Aydın ve Nilperi Şahinkaya’nın bölüştüğü yeni gençlik dizisi Kiraz Mevsimi, kısa bir süre sonra  Fox TV’de yayına sokulacak.

Dizinin ana konusu şu şekilde: Genç popularite (moda) stilisti Öykü'nün veletlik aşkı Mete ve onun ortağı Ayaz arasında hayatını sürdürdüğü aşk ikilemi, canciğer dostu Şeyma'nın saklı oyunları ile ayrıntılarıyla içinden çıkılmaz 1 Durum edinir. Çapkın bekar Ayaz içinse Öykü'nün dünyasına girmek, kalbini kaptırma tehlikesi de bulunduran eğlendirici 1 oyundur. Öykü hayallerine erişmek için çabalarken, mahalle insan oğlunu dönüşüm rüzgarları ile savrulurlar. Kiraz Mevsimi, değişimin de dönemi olacaktır!

Kiraz Mevsimi Dizisi çok yakında Fox Tv ekranlarında olacak. Gelişmeleri takip etmek için sitemizi sıkça ziyaret ediniz...