Sayaç

Kiraz Mevsimi Oyuncuları - Kadrosu

Kiraz Mevsimi Oyuncu Kadrosu

Fox yepyeni bir gençlik dizisiyle ekranlara renk katıyor.  Kiraz Mevsimi izleyiciler tarafından merakla beklenen bir proje. Kiraz Mevsimi dizisinde Kavak Yelleri ve özellikle Survivor'dan tanıdığımız Dağhan Külegeç, Deniz Yıldızı dizisinde 5 sezon Hande karakterini canlandıran  Nilperi Şahinkaya gibi tanıdık yüzlerin yanı sıra  Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Nihal Işıksaçan, Serkan Börekyemez, Fatma Toptaş ve Aras Aydın gibi yeni yüzler de yer alıyor. İşte Kiraz Mevsimi oyuncuları ve canlandıracakları karakterler:

Kiraz Mevsimi Öykü - Özge Gürel
Kiraz Mevsimi Mete - Dağhan Külegeç
Kiraz Mevsimi Ayaz - Serkan Çayoğlu
Kiraz Mevsimi Şeyma - Nilperi Şahinkaya
Kiraz Mevsimi Burcu - Nihal Işıksaçan
Kiraz Mevsimi İlker - Serkan Börekyemez
Kiraz Mevsimi Sibel - Fatma Toptaş
Kiraz Mevsimi Emre - Aras Aydın

Kiraz Mevsimi 1. Bölüm Fragmanı İzle

Kiraz Mevsimi 1. Bölüm Fragmanı İzle

Fox Tv'nin yeni gençlik dizisi Kiraz Mevsimi çok yakında başlıyor. Yayınlanan ilk tanıtımları ile büyük beğeni toplayan dizinin en dikkat çeken oyuncularının başında Dağhan Külegeç geliyor. Genç oyuncuların bolluğu ile dikkat çeken Kiraz Mevsimi dizisinin tanıtımında Öykü'nün hayat tarifi çok beğenildi.

İşte Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü karakterinin hayatla ilgili o sözleri:

"Hayat büyülü bir oyundur ve bu oyunda ilkler asla unutulmaz. İlk bakış, ilk gülümseme, ilk heyecan ve ilk aşk. İlk hayal kırıklığı, ilk gözyaşı ve en önemlisi de ilk kalp sancısı. O öyle bir acıdır ki her şey bitti zannedersiniz. Sonra hiç beklemediğin bir anda sihirli bir dokunuşla her şey değişir... Ve sen aşık olmaktan asla kaçamazsın."

Kiraz Mevsimi son bölümleri ile yakında FOX TV'de izleyicilerle buluşacak.Kiraz Mevsimi Dizisi Müziği Dinle

Kiraz Mevsimi Dizi Müziği - Kiraz Mevsimi Şarkısı

 Fox TV'nin merakla beklenen yeni gençlik dizisi Kiraz Mevsimi yayınlanan ilk tanıtımı ile dikkatleri üzerine çekti. Özellikle diziyle aynı adı taşıyan Kiraz Mevsimi şarkısı büyük beğeni topladı.

Başrollerinde Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Fatma Toptas, Serkan Çayoğlu, Aras Aydın ve Nilperi Şahinkaya gibi genç isimlerin yer aldığı Kiraz Mevsimi dizisi çok yakında FOX TV'de.
Kiraz Mevsimi Dizi Müziği Dinle, Kiraz Mevsimi Şarkısı, Kiraz Mevsimi Müzikleri, Kiraz Mevsimi Şarkısını Kim Söylüyor, Kiraz Mevsimi Dizi Müziği MP3,