Sayaç

Kiraz Mevsimi 2.Bölüm Fragmanı izle (11 Temmuz 2014)Kiraz Mevsimi ilk bölümüyle Fox ekranlarında yayınlandı. Dizinin ilk bölümüne büyük ilgi vardı. Reyting sonuçları belli olduğunda dizinin izlenme oranlarıda meydana çıkacaktır. Kiraz Mevsimi 2.Bölüm Fragmanı dizi sonunda hemen yayınlandı ve diziyi izleyenler şimdiden merakla 2.bölümü beklemeye başladı bile. Kiraz Mevsimi 2.Bölüm 11 Temmuz 2014 Cuma akşamı Fox ekranlarında olacak. Kiraz Mevsimi son bölüm ile sitemize eklenmiştir. Diziyi kaçıranlar yada yeniden izlemek isteyenler 1.bölüm sayfasına girerek izleyebilirler.

Kiraz Mevsimi 2.Bölüm Fragmanı İzle 11 Temmuz 2014 Cuma Fox Tv

Kiraz Mevsimi 1.Bölüm Özeti 4 Temmuz 2014Kiraz Mevsimi 1.Bölüm Özeti , Kiraz Mevsimi İlk Bölüm, Kiraz Mevsimi Yeni Bölüm Özeti , Kiraz Mevsimi Dizisi Fox Tv 4 Temmuz 2014 Cuma Özeti

Büyük bekleyiş nihayet Cuma akşamı sona eriyor. Kiraz Mevsimi 1.bölüm ile 4 Temmuz 2014 Cuma akşamı Fox Tv'de başlıyor. Zengin ve genç oyuncu kadrosu ile Kiraz Mevsimi reyting rekorları kırmaya aday bir dizi gibi görünüyor. Kiraz Mevsimi son bölüm de neler olacak kısa bir özet geçelim. Öykü’nün en büyük hayali bir gün modacı Önem Dinçer‘le tanışmak ve çizimlerini göstermektir. Moda evi açılışını fırsat bilerek hayalini gerçekleştirmek için açılışa giden Öykü, Önem’le tanışamasa da çizimlerini asistanına ulaştırmayı başarır. Bu bile Öykü için büyük bir adımdır. Hayatında heyecanlı bir bekleyiş başlamıştır. Öykü’nün hayatındaki tek heyecan bu değildir. Çocukluk yıllarından beri aşık olduğu Mete’ye de açılmayı planlamaktadır. Kiraz Mevsimi yeni bölümde hiçbir şey Öykü'nün planladığı gibi gitmez ve Mete’yle olan ilişkisi büyük bir çıkmaza girer. Bu arada tesadüfler sonucu tanıştığı Ayaz’la aralarında daha ilk andan itibaren soğuk rüzgarlar esmeye başlar ama kader onları her fırsatta bir araya getirmeye kararlıdır.

Kiraz Mevsimi Canlı İzle - Fox Tv

Kiraz Mevsimi Canlı İzle

Kiraz Mevsimi Canlı izle sayfamızda Fox Tv Canlı yayınını donmadan kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Herhangi bir programa ihtiyaç duymadan izleyebileceğiniz Fox Tv canlı yayını ile Kiraz Mevsimi yeni bölümlerini kaçırmadan izleyebilirsiniz. Kiraz Mevsimi Fox Tv ekranlarında yayınlandığı anda sizde sitemizdeki Fox Tv canlı yayını ile izleyebilirsiniz. Kiraz Mevsimi Son Bölüm ile sitemizde yayınlanacaktır.

Fox Tv canlı yayınında donmalar yada kesintiler olması durumunda sayfayı yenileyerek sorunsuz şekilde izlemeye devam edebilirsiniz. İyi seyirler dileriz...

Kiraz Mevsimi Yapımcı ve Yönetmeni Kim?"Kiraz Mevsimi Aşkın Zamanıdır" sloganıyla hikayesine giriş yapan dizi fox tv ekranlarında cuma akşamı başlıyor. Bir çok ünlü oyuncunun rol aldığı dizinin yapımcısı ve yönetmeni hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Değişik konusu ile oldukça ilgi çekici bir dizi olacak gibi görünen Kiraz Mevsimi sürükleyici bir senaryoya sahip. Oldukça kaliteli bir yapım olan Kiraz Mevsimi reyting rekorlarına imza atacaktır.


Yapım:     Süreç Film
Yönetmen:     Filiz Gülmez Pakman
Proje Tasarımı:     Asena Bülbüloğlu
Senaryo:     Aslı Zengin
Uygulayıcı Yapımcı:     Nevin Ayaz
Görüntü Yönetmeni:     Ümit Gabin
Yapım Koordinatörü:     Yiğit Umurhan

Kiraz Mevsimi Ne Zaman Başlıyor?Fox Tv'nin en yeni dizisi Kiraz Mevsimi ne zaman başlıyor sorusunu herkes merak etmekte. Bu yeni dizinin başlama tarihi nihayet belli oldu. Kiraz Mevsimi ilk bölümü 4 Temmuz 2014 Cuma akşamı Fox Tv ekranlarında olacak. Kiraz Mevsimi başlama tarihi netleşmesiyle birlikte heyecanda git gide arttı. Dağhan Gülgeç, Özge Gürel, Serkan Çayoğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın başrollerini paylaştığı Kiraz Mevsimi cuma akşamları izleyiciyi ekranlara kilitleyecek.

Kiraz Mevsimi 1.Bölüm Fragmanı İzle (4 Temmuz 2014)

Kiraz Mevsimi 1.Bölüm Fragmanı İzle (4 Temmuz 2014)

Kiraz Mevsimi 1.Bölüm Tanıtım Ve Özeti:

Öykü’nün en büyük hayali bir gün modacı Önem Dinçer‘le tanışmak ve çizimlerini göstermektir. Moda evi açılışını fırsat bilerek hayalini gerçekleştirmek için açılışa giden Öykü, Önem’le tanışamasa da çizimlerini asistanına ulaştırmayı başarır. Bu bile Öykü için büyük bir adımdır. Hayatında heyecanlı bir bekleyiş başlamıştır. Öykü’nün hayatındaki tek heyecan bu değildir. Çocukluk yıllarından beri aşık olduğu Mete’ye de açılmayı planlamaktadır. Ama hiçbir şey planladığı gibi gitmez ve Mete’yle olan ilişkisi büyük bir çıkmaza girer. Bu arada tesadüfler sonucu tanıştığı Ayaz’la aralarında daha ilk andan itibaren soğuk rüzgarlar esmeye başlar ama kader onları her fırsatta bir araya getirmeye kararlıdır.
Kiraz Mevsimi 1.Bölüm 4 Temmuz 2014 Cuma Akşamı Fox Tv'de...

Kiraz Mevsimi Dizisinin Konusu

Fox Tv yine muhteşem bir yapımla izleyicileri ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. Yeni yapım Kiraz Mevsimi Konusu ile özellikle genç izleyicilerin oldukça beğenisini kazanacak. Kiraz Mevsimi Dizisi Konusu itibariyle genç kitleyi hedef almakla beraber her yaştan seyircinin izlemesine müsait bir dizi olacak.

Hikayesine kiraz mevsimi aşkın zamanıdır sözü ile giriş yapan senarist Aslı Zengin  şimdi de genç moda tasarımcısı Öykü’yü (Özge Gürel) sunuyor bize. İstanbul’un tipik orta halli bir mahallesi, baş karakterlerin çıkış noktası olmanın ötesinde direnmekte olduğu değişim ile olayların merkezindedir. Öykü’nün çocukluk aşkı Mete (Dağhan Külegeç) ve onun ortağı Ayaz(Serkan Çayoğlu) arasında yaşadığı aşk ikilemi, yakın arkadaşı Şeyma’nın (Nilperi Şahinkaya) gizli oyunları ile iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Çapkın bekar Ayaz için ise Öykü’nün dünyasına girmesi gönlünü kaptırma riski de taşıyan eğlenceli bir oyun halini almıştır. Öykü hayallerine ulaşmak için çabalarken mahalle ve insanları değişim rüzgarları ile savrulurlar. Kiraz mevsimi değişimin de mevsimidir. Kiraz mevsimi Temmuz ayının ilk haftası itibariyle başlayacak. Fox Tv ekranlarından diziyi izleyebilir sitemizden de gelişmeleri ve bölümleri takip edebilirsiniz...

Kiraz Mevsimi Mete Uyar (Dağhan Külegeç) Kimdir?

Kiraz Mevsimi Mete Uyar Kimdir, Kiraz Mevsimi Mete Gerçek Adın Ne, Kiraz Mevsimi Dağhan Külegeç Kimdir Biyografisi Resimleri, Kiraz Mevsimi Oyuncuları Mete

Kiraz Mevsimi dizisinde oyuncu kadrosu arasında, genç yaşına rağmen başarıyı yakalamış ender oyunculardan birisi olan Dağhan Külegeç'i görüyoruz. Kiraz Mevsimi Mete karakteri ile ekranlara dönen genç ve başarılı oyuncu Dağhan Külegeç, Kavak Yelleri adlı diziyle milyonlarca genç kızın sevgilisi haline gelmiş sonrasında ise survivor yarışmasında boy göstermişti. Kiraz Mevsimi Mete,  27 yaşında genç ve yakışıklı ,başarılı bir inşaat mühendisidir. Çalışkan ve tuttuğunu koparan biridir. Ayaz’ın tersine ailesine düşkün, evliliğe sıcak bakan ve gelenekçi bir yapıya sahiptir. Orta halli ,ufak bir mahallede geçen çocukluk yıllarından sonra ,babasına yüklü bir miras kalmış ve birden zengin olmuşlardır. Annesi Hülya ev hanımı , babası Namık emekli bir devlet memurudur. Anne ve babası senenin büyük bölümünü yazlıklarında geçirirken, Mete kız kardeşi Burcu ile aynı evi paylaşmaktadır. Ayaz ile lisede başlayan dostlukları iş ortaklığı ile daha da sağlamlaşmış, dosttan öte kardeş olmuşlardır. Zamanla Öykü‘ye duyacağı aşk onu ilk defa Ayaz ile karşı karşıya getirecektir.

Dağhan Külegeç Kimdir?

Dağhan Külegeç, 18 Ekim 1978 tarihinde, İstanbul’da hayata gözlerini açtı. Ünlü tiyatro sanatçısı Altan Erbulak’ın torunu olan Dağhan, televizyoncu Ayşe Erbulak ve kaligraf Rıza Külegeç çiftinin oğludur. İstanbul Üniversitesi Edebiyat fakültesini bitirmiştir.
Genç oyuncunun rol aldığı ilk tv dizisi, 2003-2004 yılları arasında kadrosunda bulunduğu Lise Defteri oldu. Serhat karakterini canlandırdığı Lise Defteri’nde 27 bölüm oynayan Külegeç, bu dizinin sona ermesinin ardından kadrosuna katıldığı Hırsız Polis dizisinde canlandırdığı Jilet karakteri ile 2005-2006 yılları arasında sevenlerinin karşısına geçti. Dağhan Külegeç’i asıl popülerliğine kavuşturan yapım ise, 2007 yılında başlayan tv dizisi Kavak Yelleri oldu. Efe karakterini canlandırdığı dizide genç kızların sevgilisi haline gelmişti. Dağhan Külegeç oldukça fazla seyredilen Survivor 2013 yarışması ile de izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Şu sıralar Fox Tv ekranlarında başayacak olan Kiraz Mevsimi Dizisiyle tekrar ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Dağhan Külegeç FotoğraflarıKiraz Mevsimi Ayaz Dinçer (Serkan Çayoğlu) Kimdir?

Kiraz Mevsimi Ayaz Dinçer Gerçek Adı, Kiraz Mevsimi Ayaz Kimdir, Kiraz Mevsimi Ayaz'ın Gerçek Adı Ne, Kiraz Mevsimi Serkan Çayoğlu Kimdir, Serkan Çayoğlu Biyografisi ve Fotoğrafları

Fox Tv ekranlarında başlayacak olan yeni gençlik dizisinde Ayaz karakteri ile karşımıza çıkacak olan Serkan Çayoğlu özellikle genç bayan izleyicilerin yakın ilgisiyle karşı karşıya kalacak gibi görünüyor. Kiraz Mevsimi Ayaz, 27 yaşında genç ve yakışıklı, atletik bir vucuda sahip başarılı bir mimardır. Yakın arkadaşı Mete ile birlikte bir mimarlık ofisi kuran Ayaz kısa zamanda önemli başarılar elde etmiştir. 8 yaşlarında babasını bir trafik kazasında kaybeden Ayaz, annesi Ender’in de işine yönelmesi ve onu ilgisiz bırakması sonucu mutsuz ve zor bir çocukluk geçirmiştir. Onu babaannesi büyütmüştür. Özellikle annesinin babasının ölümünden sonra yaşadığı ilişki ,annesiyle arasını daha da açar . Ukala gibi gözükse de özünde hassas ve duygusal biridir. Dış görünümüne önem veren,lüks yaşamayı seven, eğlenceli ve sosyal biridir. Günü birlik ilişkiler yaşayan, aşka bağlılığa inanmayan biri olmasına rağmen, Öykü'den ilk görüşte hoşlanır. Öykü bugüne kadar  karşılaştığı tüm kadınlardan çok farklı birisidir.

Serkan Çayoğlu Kimdir?

Serkan Çayoğlu Almanya doğmuş ve büyümüştür. Manken ve oyunculuk yapmaktadır. Üniversite ekonomi bölümünde okumuş ve eğitimini Almanya'da tamamlamıştır. Mankenliğe de orada başlamış aynı dönemde tiyatro oyunları ile oyunculuğa adım atmıştır. Birkaç sene önce İstanbul'a yerleşen Serkan Çayoğlu ilk önce burada modellik yapmayı düşünmüş. Daha sonra Ümit Çırak, Dolunay Soysert gibi isimlerden profesyonel oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk kariyerine Zeytin tepesi dizisi ile adım atan Serkan Çayoğlu dizide mühendis Burak Altaylı karakterini canlandırdı.Hande Yener ile Ya Ya Ya adlı şarkının klibinde birlikte oldu. Şu sıralar Kiraz Mevsimi Dizisi Ayaz katakteri ile ekranlarda boy gösterecektir.

Serkan Çayoğlu Fotoğrafları
Kiraz Mevsimi Öykü Acar (Özge Gürel) Kimdir?

Kiraz Mevsimi Öykü Acar Kimdir? Kiraz Mevsimi Öykü Acar Gerçek Adı, Öykü Acar'ın Gerçek İsmi Nedir, Kiraz Mevsiminde Oynayan Öykü'nün Gerçek Adı Ne?

Fox Tv'nin yeni gençlik dizisi Kiraz Mevsimi çok yakında başlıyor. Kiraz Mevsimi Oyuncuları hakkkında biraz detaylı bilgi vermek istedik. Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü Acar karakterini canlandıracak olan oyuncu, genç ve güzel oyunculardan Özge Gürel'dir.
Kiraz Mevsimi Öykü henüz 22 yaşında olan tekstil ve moda tasarımı eğitimi alan, akıllı bir kızdır. Annesi Meral terzilik mesleği ile çocuklarını geçindirmektedir. Öykü'nün 15 yaşında Cem adında bir oğlan kardeşi vardır. Babası, Öykü henüz çocukken onları başka bir kadın için bırakıp gitmiş ve bir daha geri dönmemiştir. Yaşadığı bu travmadan sonra Öykü’nün herkese özellikle erkeklere güveni sarsılmış ve bu yaşına kadar hiç flörtü olmamıştır. Lise yıllarında tanışıp samimi olduğu şu zamanlarda üniversite arkadaşı olan Emre’nin aşkından bile bir haberdir.Mete’nin kardeşi olan Burcu en yakın dostudur. Öykü yetenekli ,doğal ,yardımsever ve dürüst bir genç kızdır. En büyük hayali ileride başarılı bir modacı olmak ve çocukluğundan beri aşık olduğu Mete ile evlenmektir.

Özge Gürel Kimdir?

Fox Tv Kiraz Mevsimi Dizisinde Öykü Acar karakteri ile ekranlarda olacak Özge Gürel 5 Şubat 1987 tarihinde İstanbul da doğmuştur. Genç ve güzel oyuncumuz Özge Gürel Silivrili bir ailenin kızıdır. Babası emekli, annesi ev hanımı Üç kız kardeşler, Kardeşlerinden biri Silivri'de butik işletiyor. Diğeri evli. Özge liseyi bitirene kadar Silivri'de yaşamış olan Özge Gürel, ailesinin en büyük hedefi kızlarının iyi eğitim görmesi ve iyi bir meslek sahibi olması ,oyunculukta başarılı bir kariyere sahip olma hedeflerinin olduğunu söylüyor.

Özge Gürel Beykent Üniversitesi'ne uluslararası ticaret bölümünü bitirmiştir. Silivri'de yaşarken oyunculuk ile herhangi bir hayali olmayan Özge o dönem kamera arkasıyla ilgilenmeye, önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri almaya başlamış. Özer Ferit'ten ders almaya başlayan başarılı oyuncu Özge Gürel İki-üç ders almış ve o sırada Kızım Nerede dizisinin deneme çekimlerine katılmıştır. İlk oyunculuk deneyimini bu dizi ile yapan güzel oyuncu Şu anda çok çalışıyor, dans ve şan dersi alıyor, diksiyon çalışıyor. Medcezir dizisinde Ada karakterini canlandırarak büyük beğeni toplayan Özge Gürel çok yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü karakteri ile yeniden izleyenlerin karşısına çıkacaktır.

Özge Gürel Fotoğrafları