Sayaç

Kiraz Mevsimi 5.Bölüm Özeti 08.08.2014

Kiraz Mevsimi 5.Bölüm Özeti   8 Ağustos 2014

Fox TV'nin yeni gençlik dizisi Kiraz Mevsimi'nin merakla beklenen 5. bölümü 8 Ağustos 21.00'de...

1 Ağustos'ta yayınlanması beklenen Kiraz Mevsimi dizisinin 5 bölümü bir hafta gecikmeli olarak 8 Ağustos'ta ekrana gelecek. Bu hafta Ramazan Bayramı tatilinin araya girmesiyle böyle bir kararın aldığı tahmin ediliyor.


İşte Kiraz Mevsimi dizisinin 5. bölümünün özeti:

Şeyma'nın ve Olcay'ın oyunu ile sunuma yetişemeyen Öykü'yi Ayaz teselli eder. Bu durum Ayaz'la Öykü'yü daha da yakınlaştırır. Bu yakınlaşmanın farkında olan Mete'nin ise endişeleri hala devam etmektedir ve Ayaz'ın Öykü'yü üzmesinden endişelidir.


Kiraz Mevsimi  5. Bölüm Özeti , Kiraz Mevsimi  Son Bölüm Özeti , Kiraz Mevsimi  5. Bölüm  Özeti , Fox TV Kiraz Mevsimi  Dizisi 8 Ağustos 2014 Cuma

Kiraz Mevsimi 5.Bölüm Fragmanı izle (8 Ağustos 2014)

Kiraz Mevsimi 5.Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fox Tv'nin en yeni dizisi Kiraz Mevsimi büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Öykü ile Ayaz arasında yaşananlar gerçek bir aşka dönüşecek mi? Öykü, Mete'ye olan hislerini zamanla kaybedecek mi? Kiraz Mevsimi 5.Bölüm ile bu soruların biraz daha netleşmesini beklemekteyiz.

Kiraz Mevsimi bir hafta aradan sonra ekrana gelecek. Kiraz Mevsimi yeni bölümü 8 Ağustos  Cuma akşamı Fox Tv ekranlarında olacak. Sizde dizi hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz. İyi seyirler dileriz...

Kiraz Mevsimi Hayranlarına Kötü Haber!

Kiraz Mevsimi Hayranlarına Kötü Haber!

Fox TV'nin yeni dizisini Kiraz Mevsimi kısa sürede büyük bir başarıya imza atarak yoğun ilgi ile takip ediliyor.

Kiraz Mevsimi 4. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın!

Henüz 4 bölümü yayınlanan Kiraz Mevsimi özellikle gençler tarafından çok sevildi ve şimdiden büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Ama hayranalarını üzen bir haber geldi. Dizinin bu hafta yayınlanması beklenen 5. bölümü bir hafta geçikmeli olarak ekrana gelecek.

Kiraz Mevsimi 5. Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Kiraz Mevsimi dizisinin merakle beklenen 5. Bölümü önümüzdeki hafta 8 Ağustos Cuma günü ekrana gelecek.