Sayaç

Kiraz Mevsimi 13.Bölüm Fragmanı izle (4 Ekim 2014)

Kiraz Mevsimi 13.Bölüm fragmanı . Fox Tv'nin sevilen dizisi Kiraz Mevsimi büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor.  Kiraz Mevsimi 13.Bölümnde merakla beklenen sorular cevap bulacak.

Gençler tarafından büyük ilgi ile takip edilen Kiraz Mevsimi yeni bölümleri ile cumartesi  akşamları Fox Tv'de... Sizde dizi hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Kiraz Mevsimi 13. bölümü ile 4 Ekim 2014'de Fox TV'de...


Kiraz Mevsimi 12.Bölüm özeti 27.09.2014


Fox TV'nin sevilen gençlik dizisi Kiraz Mevsimi'nin merakla beklenen 12. bölümü 27 eylül'de 20.15'de ekrana geliyor.

http://www.kirazmevsimidizisi.net/2014/09/kiraz-mevsimi-13bolum-fragman-izle-4.html

İşte Kiraz Mevsimi dizisinin 12. bölüm özeti:

Ayaz ile Mete aşk hayatlarındaki sorunlar sebebiyle çok kötüdür. Aşık oldukları kızlar ile araları açılan Mete ile Ayaz bu dönemde birbirlerine destek olurlar ve işlerine yoğunlaşarak aşk acılarını unutmaya çalışırlar. Bu durum işlerine olumlu şekide yansır ve daha önce kaybettikleri bir işi yeniden kazanırlar. Kazandıkları büyük iş sonrası bir parti düzenleyen Mete ile Ayaz'ı partide büyük bir sürpriz beklemektedir. Evde parti verildiği haberini alan Öykü ve Şeyma da partiye katılma kararı alır. Sevgililerini geri kazanmak isteyen kızlar kılık değiştirerek Mete ve Ayaz'la aralarındaki soğukluğu gidermek ister.


Kiraz Mevsimi  11. Bölüm özeti , Kiraz Mevsimi  Son Bölüm, Kiraz Mevsimi  11. Bölüm  , Fox TV Kiraz Mevsimi  Dizisi 20 eylül 2014 Cuma